Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?
>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<
Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.
PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.
|
Święta prawda.
Zamiast przejmować się tymi przepłaconymi skórokopkami, niegodnymi noszenia na sercu Białej Gwiazdy (inna sprawa, że tymczasem szmacą logo SSA), zróbcie dobry uczynek przed Świętami.