Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 08.12.2012, 19:39
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.
Święta prawda.

Zamiast przejmować się tymi przepłaconymi skórokopkami, niegodnymi noszenia na sercu Białej Gwiazdy (inna sprawa, że tymczasem szmacą logo SSA), zróbcie dobry uczynek przed Świętami.
Odpowiedz cytując