La Furia Dell' Est napisał(a):

|
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...
|
Dobra, ktoś to kiedyś musiał zrobić, ale nie czuję się z tym dobrze...
Św. Mikołaj nie istnieje.