Arked napisał(a):

|
W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.
|
Przecież często 300-400 k euro to dla nas zaporowa cena za piłkarza.
Wszystko z biedy. Nie kupię za 400 bo mnie nie stać, wydam 100 na badziew, który mi się zepsuje po tygodniu. Niestety takie błędne koło.