Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 08.12.2012, 19:15
Arked napisał(a):Wyświetl post
W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.
Przecież często 300-400 k euro to dla nas zaporowa cena za piłkarza.
Wszystko z biedy. Nie kupię za 400 bo mnie nie stać, wydam 100 na badziew, który mi się zepsuje po tygodniu. Niestety takie błędne koło.
..
Odpowiedz cytując