Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 08.12.2012, 18:59
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując