|
Krótko i zwięźle:
Tylko 3 piłkarzy nadaje się do zatrzymania w I składzie na wiosnę:
1) Bunoza,
2) Melikson,
3) Genkow
Ewentualnie na ławce:
1) Jaliens
2) Garguła
3) Chrapek
Dla reszty nie widzę miejsca w zespole. Udowodnili to w tej i w poprzedniej rundzie.
Nie mamy: bocznych obrońców, skrzydłowych, zawodników w środku pola i napastników.
Wszelkie zmiany będą jednak jałowe jeśli:
a) będzie za nie odpowiadał Bednarz
b) nie będziemy mieć trenera z prawdziwego zdarzenia,
c) Cupiał nie zapewni odpowiedniego finansowania
|