No właśnie te rzeczy o których mówisz to są fundamenty ... Jak wiadomo budowanie wieżowca na marnych fundamentach mija się z celem, ale chyba kierownictwo Wisły o tym nie wie ... Trzeba niestety zacząć budować właśnie od tych fundamentów, ale niestety nic na to nie wskazuje, tylko w dalszym ciągu będzie remontować to co się rozpada.