Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 08.12.2012, 18:56
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
No właśnie te rzeczy o których mówisz to są fundamenty ... Jak wiadomo budowanie wieżowca na marnych fundamentach mija się z celem, ale chyba kierownictwo Wisły o tym nie wie ... Trzeba niestety zacząć budować właśnie od tych fundamentów, ale niestety nic na to nie wskazuje, tylko w dalszym ciągu będzie remontować to co się rozpada.
Odpowiedz cytując