Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 08.12.2012, 18:55
Meleks jest najlepszy w tej ferajnie ... szybkościowo technicznie i piłkarsko (trochę gorzej ze sferą mentalnościową- to nie jest urodzony lider)
Od roku miałem nadzieję że w oparciu o niego ktoś zbuduję Wisłę ale rzeczywiście to nie wyszło ani Probierzowi ani Kulawikowi ...
Meleks czasem nie ma z kim pograć ... tylko Chrapek i Illiev a czas Garguła potrafili z nim rozgrywać piłkę. Żaden napastnik (jeśli tych co mamy można tak nazwać) nie potrafi wyjść w tempo do podania ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując