nesta napisał(a):

|
Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki.
|
Nie tak niedawno. Te czasy minęły z 10 lat temu, kiedy to mieliśmy tą słynną pakę z Szymkiem, Żurawiem...
Chociaż fakt, że jeszcze nie tak dawno nikt nie brał pod uwagę innej możliwości niż 3 punkty.
Life is brutal.