Kluvi;1290228[B napisał(a):
]La Furia.. a co Ty chcesz od trenera?[/B] On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni?
|
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...A jak ich juz nie bedzie na R22...to byc może, uda się jak napisał Wisłazwe: zaorać.....i od poczatku nowe zdrowe fundamenty zbudować...innej drogi nie ma....