Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 08.12.2012, 18:54
Kluvi;1290228[B napisał(a):
]La Furia.. a co Ty chcesz od trenera?[/B] On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni?
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...A jak ich juz nie bedzie na R22...to byc może, uda się jak napisał Wisłazwe: zaorać.....i od poczatku nowe zdrowe fundamenty zbudować...innej drogi nie ma....
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując