Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 08.12.2012, 18:49
Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki. Skandal do czego doprowadzili ta druzyne - wszyscy, pilkarze, dzialacze, trenerzy, wlasciciel. Banda sk...
Pilkarzykow z jakis balkanskich i polskich wiosek, dzialaczy z Myslenic, ktorzy nie wiedza w jakim klubie graja i pracuja.
Maja wszystko, zajebisty stadion, kibicow, przepiekne miasto. Wszystko zeby stworzyc tu wielki klub.
Odpowiedz cytując