Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 08.12.2012, 18:44
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
tylko coz mamy do stracenia? chcesz nadal ogladac Wisle przegrywajacą z lubinem 4-1? trzeba probowac zrobic cos nowego.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując