Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 08.12.2012, 18:39
willow napisał(a):Wyświetl post
A nie przyszło Ci do głowy, że żeby zagrać dobrą piłkę, to jeszcze trzeba mieć komu? Trzeba mieć z kim grać?
Po ostatniej krytyce Meliksona postanowiłem sobie, że w dzisiejszym meczu szczególnie dokładnie przyglądnę się chłopakowi. Wnioski są niestety jakie są - to całe bieganie Meliksona w poprzek boiska,. holowanie piłki czy większość niecelnych podań to niestety efekt totalnego braku ruchu jego partnerów... jeden stoi i czeka, aż mu piłka podtoczy się do nóg, następnych dwóch stoi jak stado baranów i się nie pokażą na pozycję, jeszcze inny zamiast podać i wyjść to schowa się za obrońcę... Melikson nie ma z kim grać w tym zespole i lepiej niech idzie - ale nie dlatego, że nic tej drużynie nie daje, tylko dlatego, że szkoda, żeby ostatnie 3-4 lata swojej kariery zmarnował mając koło siebie bandę gamoni. Taka jest brutalna prawda.

Kulawik powinien wrócić do MESY. taktyczne zero. Mamy beznadziejny zespół i gramy na wyjeździe. Każdy średnio zdolny trener ustawiłby drużynę na grę z kontry, ale nie Kulawik - sen o dawnej potędze Wisły karze mu rzucać się na ślepo do ataku zostawiając z tyłu asów defensywny w postaci Fredka czy Jovanovica. Żeby jeszcze miał kim atakować - a gdzie tam. Posadził na ławie Genkowa (ok. chory), ale i Bogusia czy Kojota, który jaki jest taki jest, ale przynajmniej umie zagrać kombinacyjnie, a wystarczyło mu na to 5 minut dzisiejszego meczu...

W końcu, jak się po raz dziesiąty na konferencji przedmeczowej powie, że "...zagramy wysokim pressingiem.." to wiadomo, jak zareaguje trener przeciwnej drużyny...
Az chcialoby sie kliknac "Lubie to" gdyby byla taka opcja. Od siebie jeszcze dodam aby zwrocic uwage jak poszczegolni pilkarze obnizyli loty w ostatnim czasie. To tez miara trenera jak prezentuja sie pod jego reka zawodnicy i niestety od odejscia Maskanta mamy caly czas zjazd w dol. Przeciez Chavez na poczatku byl czolowym obronca ligi, silnym, szybkim, jednym z najlepszych. A teraz ? Jovanovic jak do nas przychodzil rowniez zbieral dobre recenzje, pierwsze tygodnie w Wisle to potwierdzaly. Melikson jest tutaj flagowym przykladem. To samo Iliev.. A Wilk, przeciez ocieral sie o kadre i gral naprawde rewelacyjne mecze! Tu musi przyjsc porzadny trener i porzadni zawodnicy. Jedno bez drugiego funkcjonowac nie bedzie.
Odpowiedz cytując