Wiślak709 napisał(a):

|
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
|
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych

Bez szkolenia młodzieży

Bez skautów

Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.