Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.12.2012, 18:34
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych Bez szkolenia młodzieży Bez skautów Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.
Odpowiedz cytując