willow o czym ty piszesz? chłopie co chciałeś zrobić

!! od ponad miesiąca nasza obrona nie zgrywała się bo jak nie kontuzja to kartki jakbyś dziś tego nie zestawił stawiam wszystko że wynik byłby podobny..
Nie kminicie tego że on ma spad po Probierzu? Co z tym chciałeś zrobić

tym bardziej po "motywujących" wypowiedziach Łysego w tym roku to już w ogóle.. ferment tam jest mega..