Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 08.12.2012, 18:28
Bunoza i Chavez nie potrafią grać na śliskiej murawie. Zresztą zawsze pisałem, że Gordan to poziom Wasiluka. Największy dramat jest jednak w środku pola. Sobol już nie daje rady i jest w stanie tylko kilka razy w meczu szarpnąć, a Wilk jest wolny, słaby fizycznie, kiepski technicznie, nie potrafi uderzyć z dystansu. Jedynie ambicji mu nie można odmówić. Chrapek niestety nie ma dynamiki, a Łukaszek pięknie pozoruje walkę. Z kolei Melikson myślami jest już gdzieś indziej. Ponadto aktualnie w ofensywie mamy 1/2 napastnika, czyli Genkowa. No ale Jacek i to chce nam zabrać.

Jednym słowem obraz nędzy i rozpaczy.
Odpowiedz cytując