|
Arek Głowacki ma pensje 100 tys EURO, pewnie za sam podpis tez coś zgarnął, raz że gra chu.jowo to dwa jest ma 33 lata. Frederiksen ma pensje pewnie w granicach 30-40. Natomiast Pareiko zgarnia 80. Za tą kasę można by było kupić jednego solidnego, pewnego skrzydłowego
|