Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 08.12.2012, 18:14
fialo napisał(a):Wyświetl post
Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ?
Znudziło się kilkanaście kolejek temu. Wiele mecze wyglądało dokładnie tak samo. Po prostu rywalom Wisły udało się wpierdzielić jej miej goli. Mecz ze Zagłębiem niczym się nie różnił od tego z Piastem, Legią, Pogonią, Polonią itd... Legia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. Zagłebie i Piast chciał nastukać jak najwięcej goli. Ot, cała różnica. No i Piast ładował po poprzeczkach zamiast do siatki.
Odpowiedz cytując