fialo napisał(a):

Gdzie okładka z Faktu się pytam, czemu jeszcze nikt jej nie wrzucił ?
|
Znudziło się kilkanaście kolejek temu. Wiele mecze wyglądało dokładnie tak samo. Po prostu rywalom Wisły udało się wpierdzielić jej miej goli. Mecz ze Zagłębiem niczym się nie różnił od tego z Piastem, Legią, Pogonią, Polonią itd... Legia chciała wygrać najmniejszym nakładem sił. Zagłebie i Piast chciał nastukać jak najwięcej goli. Ot, cała różnica. No i Piast ładował po poprzeczkach zamiast do siatki.