Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 08.12.2012, 18:13
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..
Cupial nic nie zrobi a jesli zrobi to tylko to, ze wrzuci do klubu kolejna bombe ktora wszystko roz.......i. Wszystkich wyjebie od pilkarzy po "gore" i zacznie budowac (na swoj sposob rzecz jasna) od nowa. Czyli pojdzie po kosztach i znow jakis super dyrektor sportowy czy .... wie kto nasciaga polpilkarzy i bedzie mydlil nam oczy o odrodzeniu Wisly. Cupial zadowolony zasiadzie w fotelu z cygarem i bedzie naiwnie wierzyl, ze wlasnie buduje Wielka Wisle.


Jesli ktos liczy, ze Cupial rzuci miliony, zatrudni odpowiednich ludzi i kupi wartosciowych pilkarzy dzieki ktorym Wisla znow bedzie bic sie o MP to jest niepowazny! Wisle za Cupiala nie czeka juz nic dobrego. Absolutnie. Wisla to teraz dla Cupiala jest zabawka, ktora jest juz troche zniszczona, ktora sie znudzil i nie warto poswiecac jej uwagi.
Najwieksza bolaczka Wisly obecnie jest... Cupial. Wielkie dzieki za to wszystko co zrobil dla Wisly, za te MP itd ale po osiagnieciu pewnego poziomu Wisla odbila sie od sufitu i idzie juz tylko w dol. Dojdzie do tego, ze Cupial zostawi Wisle tam gdzie ja zastal. Sory Bogus ale "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym". Chyba juz pora, dla wlasnego i dla Wisly dobra.
Odpowiedz cytując