Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 08.12.2012, 18:13
Naprawdę lubię czytać niektore tematy bo forumowicze zawsze tu maja żarty najwyższych lotów. Wszyscy tu je.bią pilkarzy, trenera, Łysego, sprzataczke, rzecznika prasowego. A winny jest jeden.

Dziekujemy Panu Cupialowi za kasę którą władował, i dziękujemy za kasę którą zrabował, doprowadzając klub do stanu, w ktorym prawie wszystkie druzyny leją nas po mordzie. I Panie Cupial jest pan śmieszny, że najpierw Pan daje pieniądze i sie bawi piłką a później je odbiera, aż do ostatniej złotowki. Doprowadziłeś Pan do tego, że żaden gracz w Wisle nie jest wart nawet 200.000 Euro.

Bardzo dziękuję Sląskowi Wrocław, że sie upodlili puszczając nam mecz, bo bez tych trzech punktów wygladało by to jeszcze smutniej.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując