Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.12.2012, 18:13
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz*.
*Bogusław Cupiał
Cytat:
On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski.
Powiedz mi, że żartujesz.
Cytat:
Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy i problemach z opłaceniem obowiązujących kontraktów ciężko o pozyskanie dobrego piłkarza. Jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym Cupiał zatrudnił Bendarza jako likwidatora czy tam gościa od łatania dziury budżetowej, a nie kogoś kto ma budować jakąkolwiek siłę sportową klubu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując