mitmichael napisał(a):

|
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz*.
|
*Bogusław Cupiał
Cytat:
|
On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski.
|
Powiedz mi, że żartujesz.
Cytat:
|
Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
|
Przy budżecie transferowym w granicach 0 złotych 0 groszy i problemach z opłaceniem obowiązujących kontraktów ciężko o pozyskanie dobrego piłkarza. Jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym Cupiał zatrudnił Bendarza jako likwidatora czy tam gościa od łatania dziury budżetowej, a nie kogoś kto ma budować jakąkolwiek siłę sportową klubu.