|
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.
Powód: literow.
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 08.12.2012 o godz. 18:13.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|