Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 08.12.2012, 18:11
Czy wy też w trakcie meczu przy 4-0 chcieliscie zebysmy dostali kolejną ?

Zebysmy sie skompromitowali na tyle zeby doszlo wkoncu do rewolucji,przyznam szczerze że jeszcze nigdy jako kibic Wisły nie czułem takiego upokorzenia jak w tym sezonie,Levadia,Karabach przy tym nic nie znaczy


Wesołych Świąt panowie i rewolucji na nowy rok

PS: Nie wiem czym sobie zasłużyliśmy na te upokorzenia ale trzeba wierzyć że Cupiał w porę się obudzi i zwolni Łysego,a jego następca sprowadzi piłkarzy godnych tego klubu.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2012 o godz. 18:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując