Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.12.2012, 18:04
Bardzo dobrze, ze taki wynik, a nie np 2-0 albo 2-1, bo by sie znowu w zimie wszystko rozeszło po kościach. A tak mamy piękne podsumowanie tego dziadostwa z tego roku.
Jedna uwaga, za ten burdel pretensje prosze kierować nie tylko do Bednarza, ale w równym lub większym stopniu rowniez do Cupiala. Wisła doszła do ściany, ten wynik jest tego odzwierciedleniem i teraz albo Cupial zrobi z tym porzadek albo naprawdę niech juz odejdzie z tego klubu. Ileż mozna..
Odpowiedz cytując