Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.12.2012, 18:03
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
Odpowiedz cytując