|
Wynik z Zagłebiem nie jest zadnym zaskoczeniem - szkoda, ze w obecnej Wisle graja pilkarze, ktorzy hanba zasłuzony dla polskiej ligi klub. Mam nadzieje, ze ktos w koncu przerwie ta farse, ktora ciagnie Jacek Bednarz. On tu chyba przyszedl tylko po to aby Wisłe pograzyc i zeby Legia miała jednego przeciwnika z głowy w walce o Mistrzostwo Polski. Nikt przy zdrowych zmysłach nie akceptuje decyzji trenera (w tym przypadku Probierza) odnosnie sciagniecia zawodnika, ktory ostatniego gola strzelił bardzo dawno temu (Sikorski). I jeszcze teraz ten Kamerunczyk co nie grał od 10 miesiey - Łysy Legionista niszczy Wisle Krakow, do czego to doszło.
|