Mario Nh napisał(a):

Garguła na koniec mówi, że bramka na 4-0 ustawiła mecz. Hahahha
|
Jesli on tak powiedzial to ja nie wiem co on ma w glowie.
Patrzac na to co sie dzieje obecnie to mozna smialo stwierdzic, ze Maaskant z Valcxem dokonali wrecz cudu wygrywajac MP2011 i zachodzac tak daleko w LE (wespol z Kazkiem). Mieli o tyle szczescie, ze kilku kluczowych zawodnikow (jak Pareiko czy Melikson) byli w formie. Dzis zaden z nich nie jest, d o tego dochodza jacys polpilkarze i efekty sa takie jak widac. Zadziwiajacy zjazd w dol w przeciagu kilkunastu miesiecy, wrecz szokujacy.
Jednak to sie musialo predzej czy pozniej stac bo przy takiej polityce transferowej, finansowej i ogolnej wizji wlasciciela niczego dobrego to nie zapowiadalo.
Wisla to chyba jedyny profesjonalny (no wlasnie?) klub pilkarski na swiecie, w ktorym uwaza sie, ze szkolenie mlodziezy nie ma sensu itp.
Dlugo ta Wisla nie pociagnie...