|
Tak swoją drogą mnie naszło:
Pamiętacie jak Probierz odszedł, Bednarz krzyczał że ma informacje szokujące do jakiego buntu doszło w drużynie i że tego tak nie zostawi. Informacje miały być podane wkrótce, a konsekwencje wyciągnięte.
Czas mijał, a sprawa się rozmydliła. Czy Bednarz coś w tej sprawie działał, czy jak zwykle sobie gębę dupą wycierał?
|