Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 08.12.2012, 17:57
Mecz udowodnił że to wina Parejki:/ Czepiliście się go po ostatnim meczu jak by to on był winien tej paranoi.
Wyszliśmy w "najlepszym" możliwym ustawieniu z Fretką w obronie , Miskiem w bramce i Sikorką w ataku.
Dobrze że Guła strzelił, przynajmniej statystyki sobie poprawił.
Odpowiedz cytując