Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.12.2012, 17:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.
Oczywiście że się należy, ale odpowiedzialność działa w obie strony. I jak zawdzięczamy mu ogromne sukcesy, tak samo na jego konto idzie obecny stan drużyny.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując