Mario Nh napisał(a):

|
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.
|
Oczywiście że się należy, ale odpowiedzialność działa w obie strony. I jak zawdzięczamy mu ogromne sukcesy, tak samo na jego konto idzie obecny stan drużyny.