|
Grają do dupy, bo pewnie mają nie płacone.Po co będą sie przemęczać, jak kasy i tak nie zobaczą.Czyja to wina? właściciela....Wujku Cupiale nie idz tą drogą, weż Jacusia z sobą i odejdzcie póki nie jest za póżno....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|