Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.12.2012, 17:54
Jestem ciekaw co oni robią na odprawach przedmeczowych o ile w ogóle coś takiego istnieje. Jak słyszę Kulawika na konferencji przed Górnikiem "Iwan, Mączyński i Kwiek podejdą do sobotniego meczu bardzo ambicjonalnie" czy Frederiksena "Szymon Pawłowski? Nie zwróciłem na niego uwagi" to zaczynam się zastanawiać.

Swoją drogą to trzeba mieć talent żeby znaleźć większego parodystę od Diaza i Paljicia. Wystarczyło tylko 5 miesięcy poszukiwań.
Odpowiedz cytując