K**wa, co sie z tym klubem dzieje?
Obroncy sie zachowuja jak 4latki we mgle, zero krycia, pilki Za Plecy, napastnicy zaglebia robili ich jak chcieli, zero organizacji, a co najwazniejze - zero zaangazowania

Wyj*bac te wszystkie gwiazdeczki zagramaniczne a na ich miejsce dac mlodych wychowankow , dla ktorych TEN KLUB "COS" ZNACZY. zostawic jedynia Sobola i Wilka bo tylko oni cvzuja przywiazanie do Wisły a reszta wek!
Kulawik nie jest tu winny - pod pustego to i saloman nie naleje.
tak wiec - Dac młodych, glodnych gry a gwiazdeczki co chca tylko kase doic wypieprzyc
.... Musialem gdzies te swoje zale wyrzucic. Dzieki za uwage.
pzdr