|
z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem
a Bednarza to juz dawno nie powinno byc w klubie, nie rozumiem jak mozna bylo wpasc na pomysl zatrudnienia duetu Probierz and Bednarz, oni totalnie juz roz.......ili ta druzyne
|