|
Nie ma niczego:
-brak boisk
-brak bazy
-brak młodzieży
-brak trenera
-brak pomysłu na funkcjonowanie
-brak scoutingu
-brak akademii
-brak piłkarzy
-brak ludzi kompetentnych w strukturach klubu
Jest tyko Bednarz który powinien mieć sądowy zakaz zbliżania się do Krakowa.
|