Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 08.12.2012, 17:47
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Nie "oni", tylko Cupiał.

Po imieniu.
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.
Odpowiedz cytując