Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.12.2012, 17:47
To już nawet nie cioty. To cioty do czwartej potęgi. Wcześniej napisałem, że powinni miec przygotowania na Syberii. Zmieniam zdanie - Syberia to dla nich zdecydowanie zbyt łagodne warunki.

edit: Nie wiecie, czy nasi kopacze wyjachali juz do Lubina
Ostatnio edytowane przez christof20 : 08.12.2012 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując