Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 08.12.2012, 17:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisłą grał nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku.
Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś.
Tylko, czy on sam się zatrudnił w tym klubie?Ktoś przecież musiał wyjebać poprzednika/przełożonego.Maaskantowi do dzisiaj nie zapłaciliśmy calej kasy, ale stać nas było na paru 2 innych trenerów.
Niestety tą sytuację znów przewidziałem co do joty.Wszystko się zaczeło sypać od wy.......enia Maaskanta.
To, że Liga Europy odbiję się czkawką tzw "klątwa pucharowa" zwłaszcza w kontekście bardzo wąskiej naszej pierwszej 11 była dziecinnie łątwa do przewidzenia.Lliga to priorytet gdy nie ma się szerokiej ławki.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując