Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.12.2012, 17:40
Bednarz won. Kulawik do ME. Lepiej oszczędzac w tym sezonie i później może coś sklecić dobrymi transferami byle bez udziału w tym Bednarza. Po sezonie będzie gadał że to on miał największy udział w tym że Wisła się utrzymała
Odpowiedz cytując