|
Ciekawe, czy znajdzie się debil który napisze, że Wisła grała nieźle i miała pecha.
Powinno być 7:1. To by dobrze odzwierciedlało wydarzenia na boisku.
Bednarz - wyp..., zabierz ze sobą ofiary losu które tu sprowadziłeś.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2012 o godz. 17:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|