|
Św.Mikołaju.
Zabierz proszę wszystkie prezenty które mi przyniosłeś i całej mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym.
W zamian za to, zabierz wszystkich "piłkarzyków", sztab trenerski oraz Bednarza z mojego ukochanego klubu.Natychmiast!!!
Dziękuję.
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|