|
Żal mi Kulawika. Wygląda jakby miał się rozpłakać.
Czemu jest winien? Że objął te bandę sierot poprobierzowych? "Drużynę" zdemoralizowaną prze Bednarza.
Ciot na boisku nie żal mi, bo i tak mają na to wywalone.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|