Temat
:
[15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45
Wyświetl pojedynczy post
TheGameLA
Member
Od: 06.2009
Offline
#
56
08.12.2012, 17:10
<ironia> Dobrze, chłopakom raz w tej rundzie może zdarzyć się blamaż. Są zmęczeni całym przebiegiem rundy. W każdym meczu dawali z siebie 150%, postarajcie się ich zrozumieć. Zasłużony urlop a potem walczymy o ligę mistrzów. </ironia>
TheGameLA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheGameLA
Znajdź inne posty napisane przez TheGameLA