Wyświetl pojedynczy post
TheGameLA
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 08.12.2012, 17:10
<ironia> Dobrze, chłopakom raz w tej rundzie może zdarzyć się blamaż. Są zmęczeni całym przebiegiem rundy. W każdym meczu dawali z siebie 150%, postarajcie się ich zrozumieć. Zasłużony urlop a potem walczymy o ligę mistrzów. </ironia>
Odpowiedz cytując