0 22 napisał(a):

Nazywanie Łapińskiego Legionistą jest hitem słabszym jedynie o stwierdzenia (które również tutaj kiedyś padło), że prolegijny jest Szymkowiak
Trochę mi Was żal z tymi spiskami - zapominacie o takich detalach jak to kto komentował mecz Śląska bezpośrednio, kto jest właścicielem Polsatu, jak czasamy Kowal potrafi zjechać ....eczki z aktualnego składu Legii i wiele, wiele innych.
|
Jeśli odnosisz sie do czyjegos postu przeczytaj go ze zrozumieniem ze dwa razy a potem raz trzeci.
Napisałem że Łapiński to były legionista co w tym jest niezrozumiałego
Zadne spiski tylko rzeczywistosc, jedni maja legie w sercu (Kowal. Dziekanowski) i widac to w komentarzach inni (Iwanow) sympatyzują z legia i np chodza z pilkarzami na wspolne wypady i imprezki...