Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60995
Stary 08.12.2012, 16:47
W tej chwili jaki w wisle panuje organizacyjnie wątpie czy by jakiś piłkarz chciał przyjść... musieli by mu sypnąć grosza a na to nima;/ więc spekulacje nie mają sensu..
A co do mili przecież dawniej też był dobry gdyby nie on to by Groclin nie wygrał z MC.,,,
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując