|
Doszliśmy do ściany. Tutaj nie pomogą już transfery, nie pomogą zmiany trenerów.
Trzeba rozgonić wszystko na cztery wiatry i zbudować nową drużynę, od zera. Najlepiej w I lidze.
Śmialiśmy się ze spadającej w zeszłym roku Cracovii.
Gdyby była w tym roku w ekstraklasie, przeżywalibyśmy najpewniej jedne z bardziej kompromitujących derbów w historii.
W Miśku jest jakiś potencjał. Gordan się ogarnął i jest w miarę pewny. Czarkowi nie można odmówić ambicji, charakteru. Ale ....a, Panowie i Panie, to wszystko. Dalej nie ma nic. Chrapek nic na boisku nie pokazał. Szewczyk jest słabszy od Daniela, Boguskiego i Quioto. O ich poziomie też nie ma się co wypowiadać. Czekaj jest słabszy od Frederiksena (to można?) i Jovanovicia. Ten ostatni, jako sabotażysta, powinien dostać karę finansową. Dla dobra drużyny powinien zgłosić że go ząb boli.
....a, czemu Kulawik się nie uprawni do gry i nie wejdzie na boisko?
|