Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.12.2012, 16:39
Kuźwa.. znowu nie tafię wyniku.

Najważniejsze, że:

gizmo napisał(a):
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.



PS. Gdzie jest milosz?


PS2. Zmieniam zdanie o Jovanoviciu. On jest gorszy od Serge'a Branco. Generalnie jest to chyba najgorszy kopacz jakiego w życiu widziałem. Nie tylko w Ekstraklasie ale również w drugiej lidze na meczach Kmity Zabierzów oraz w piątej czy szóstej na meczach Watry Zawoja. Nigdzie takiego ogóra jeszcze nie widziałem Nawet w największej pipidowie nie ma nikogo tak żenująco słabego. A gość wygląda na w miarę wysportowanego. W każdym razie chyba nie ma dużego piwnego brzucha. A gra gorzej w piłkę niż moje znajome koleżanki. Technicznie jest słabszy i to kilka razy. Na skrzydle kiwałby go nawet Tusk i to na lajcie a może nawet i Kalisz jakby zrzucił jeszcze parę kilo.
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.12.2012 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując