Kuźwa.. znowu nie tafię wyniku.
Najważniejsze, że:
gizmo napisał(a):
|
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
|
PS. Gdzie jest milosz?
PS2. Zmieniam zdanie o Jovanoviciu. On jest gorszy od Serge'a Branco. Generalnie jest to chyba najgorszy kopacz jakiego w życiu widziałem. Nie tylko w Ekstraklasie ale również w drugiej lidze na meczach Kmity Zabierzów oraz w piątej czy szóstej na meczach Watry Zawoja. Nigdzie takiego ogóra jeszcze nie widziałem

Nawet w największej pipidowie nie ma nikogo tak żenująco słabego. A gość wygląda na w miarę wysportowanego. W każdym razie chyba nie ma dużego piwnego brzucha. A gra gorzej w piłkę niż moje znajome koleżanki. Technicznie jest słabszy i to kilka razy. Na skrzydle kiwałby go nawet Tusk i to na lajcie a może nawet i Kalisz jakby zrzucił jeszcze parę kilo.