Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.12.2012, 16:36
Gramy bez obrony i bez ataku, więc niema się co dziwić.

edit: a obóz przygotowawczy to powinni mieć nie w Turcji, tylko na Syberii.
Ostatnio edytowane przez christof20 : 08.12.2012 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując