Wyświetl pojedynczy post
NaprzódWisło
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.12.2012, 16:25
I gdzie ci wszyscy którzy cieszyli się, że Burliga będzie pauzował za kartki? Macie za to Freda i Jovanovicia. Myślałem że po Pajliciu nie będzie w Wiśle gorszego bocznego obrońcy, niestety myliłem się. I czemu Kulawik dalej czeka ze zmianami? Po trzeciej bramce trzeba od razu wpuszczać Boguskiego, bo mimo że poprzedni mecz miał kiepski jest to jeden z nielicznych Wiślaków, który coś tam potrafi.
Odpowiedz cytując