Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 08.12.2012, 16:22
adas123 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze zanim gwiazdy pojada grzac dupe do turcji dostana solidny o....... od nas jak bedą "trenowac".wy.......ic wszystkich ....a,co do jednego jebanego czarnucha,dunczyka czy serba i zyda.wstyd.niegodni Białej Gwiazdy jak nikt inny w historii chyba
Rozumiem, że polskie kaleki zostawiamy bo może i chujowe ale własne?
Do zostawienia kwalifikuje się tylko Bunoza - patrzę przez pryzmat postępu jaki zrobił i jak się zazwyczaj prezentuje.
Tu trzeba zacząć od trenera a właściwie od zatrudnienia trenera. Kula z całym szacunkiem za przeszłość aktualnie nawet nie tyle się kompromituje co robi za głupka wioskowego. Pomijam jego "stylówki" przy których Levy wygląda jak Mourinho. K...a - pamiętny wywiad chyba z Burligą czy innym przedstawicielem PMS - "na treningach jest fajnie można pożartować" . I mówi to gość,który przyjmuje piłkę gorzej niż dzieci na orliku. K....a na treningach macie płakać i rzygać ze zmęczenia a nie żartować. Żartować to mogą Messi z Iniestą....
Gdyby to była zbieranina chłopaczków z wiosek goniących po boisku za 1,5 tys na rękę nie miałbym pretensji ale k....a ta zbieranina zarabia więcej niż wszystkie sekcje Zagłębia razem wzięte.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.12.2012 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując