Wyświetl pojedynczy post
rakieta
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: z piekla rodem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 08.12.2012, 16:08
O ko..a 17 min 3:0 szkoda k...a slow i co bednarz jestescie k...a z siebie dumni z reszta konfidentow
Odpowiedz cytując