Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.12.2012, 16:07
Zanosi się na kolejny blamaz.jak dobrze, ze to ostatni mecz w tym roku.oby kolejny był lepszy...
Odpowiedz cytując